Ubytování

Ubytování v 5 různých mezonetových a dvou klasických pokojích s příslušenstvím, TV a kuchyňkou. Celková maximální kapacita je 24 ubytovaných osob.Jednotlivé pokoje s konkrétním popisem a fotogalerií si můžete zobrazit. Na patře pokojů je umístěna sedačka např. pro společné posezení, lednice a mikrovlnka, které jsou určeny pro všechny ubytované (pokoj č.3 má vlastní lednici a mikrovlnku). Naše pokoje jsou vybaveny krátkou kuchyňskou linkou, která však slouží spíše pro občerstvení, než celkové vaření. Na některých pokojích najdete základní hrnce a potřeby pro vaření (info na dotaz). Podlahy pokojů jsou tvořeny dlažbou a patra mezonetů pak dřevotřískou. 

K vlastnímu grilování, nebo opékání můžete po dohodě využít ohniště na centrálním dvoře, nebo ohniště na zahradě. K zapůjčení za mírný poplatek plynový gril. Na oplocené zahradě najdete bazén, pískoviště, okrasné jezírko, posezení, lehátka k odpočinku a opalování. K relaxaci slouží infrasauna a venkovní vířivka. V těsné blízkosti penzionu (30 m) je amatérské fotbalové hřiště, hřiště na volejbal a nohejbal a dětské hřiště.

V některých termínech je prodloužena doba víkendového odjezdu až na neděli 17 hod. Ubytování tedy trvá až 51 hodin a  strávíte u náš opravdu celý víkend.

Ceník ubytování

Click here to expand or collapse this section

PRO DLOUHODOBÉ POBYTY (pracovní party na delší dobu mimo sezonu) SMLUVNÍ CENY JIŽ od 150,- Kč/os/den.

Pro sportovní soustředění, lyžařské kursy apod. nabízíme smluvní ceny dle obsazenosti.

Také NABÍZÍME: Pronájem celé ubytovací kapacity penzionu. Max.24 osob včetně dětí do 12 let a dále max.10 dětí do 3 let. Cena je bez stravy,kterou lze doobjednat 14 dnu před příjezdem podle počtu osob. Objednávka minimálně na 3 noci 

CENY JSOU UVEDENY SE SNÍDANÍ FORMOU BUFETU. Každodenní čerstvé pečivo zaručeno.


1 osoba
2 osoby
3 osoby
4 osoby
5 osob

pokoj 5 pokoj 7,4
pokoj 1
pokoj 2,6
pokoj 3
dny 1-2 (os/den)
690,-Kč
590,-Kč
570,-Kč
550,-Kč
540,-Kč
dny 3-6 (os /den)
620,-Kč
570,-Kč
550,-Kč 540,-Kč 530,-Kč
osoba a týden
3990,-Kč 3650,-Kč 3590,-Kč 3490,-Kč 3390,-Kč

Celá ubytovací kapacita 7990,- Kč/den 

V cenách je zahrnuto (neplatí pro ceny za celou ubytovací kapacitu):   

- SNÍDANĚ formou bufetu standardně se podává od 8 do 9.30 hod.
- Ubytovací poplatek obci 
- Pro týdenní pobyt 1 hod vířivka ZDARMA pro pokoj
- Pro skupiny v prázdninových termínech vířivka ZDARMA (voda bazénové teploty)

  • Zajišťujeme večeře v rámci polopenze. Dospělý 90,- Kč/os, dítě do 12 let 65,- Kč/os.  Večeře zahrnuje hlavní jídlo a dezert. Klasicky se podává v 19 hod.
  •  Ubytování bez stravování : sleva 70,- Kč/os/den (cena snídaně)
  • AKCEPTUJEME Senior pas, sleva 12% na ubytování, vířivku a saunu

V termínech konání vrcholných sportovních podniků CENY SMLUVNÍ NA DOTAZ.
SILVESTR - ubytování na minimálně 4 noci pro celou skupinu, cena ubytování +15%

Ubytovací den začíná ve 14 hod a končí v 11 hod (není-li dohodnuto jinak)     

Děti do 3 let bez nároku na lůžko, stravu a doplňkové služby ZDARMA
Děti do 12 let SLEVA 25% 

Psy povolujeme na dotaz dle obsazenosti penzionu, cena 70,- Kč/den. Je potřeba, aby jste nám svého domácího mazlíčka nahlásili předem, v opačném případě není naší povinností jej ubytovat. Doklad o očkování s sebou.

GARANCE SNĚHU : platí pro pobyty v zimní sezóně. V případě, že 48 hod před vaším nástupním časem nebude v provozu sjezdovka Harusův kopec z důvodu nedostatku sněhu, na vaší žádost vám pobyt zrušíme bez stornopoplatku, nebo jej po vzájemné dohodě přesuneme. Lze uplatnit nejpozději 24 hod před časem nástupu. 

Rezervace pobytu je platná úhradou zálohy ve výši 50% ceny pobytu včetně služeb a to do 7 dnů od vystavení ubytovacího poukazu.

Stornopoplatky  30 a více dnů před nástupem 0%
  15 - 30 dnů před nástupem 20%
  5 - 15 dnů před nástupem 30%
  méně jak 5 dnů nebo nenastoupení 50%
  nedokončení pobytu 100%

Stornopoplatek se počítá z celkové ceny pobytu včetně služeb a jeho uplatnění je na plném rozhodnutí ubytovatele. Pokud ubytovaný nenastoupí ubytování ve sjednaný den, má ubytovatel právo od dalšího dne poskytnout kapacitu jinému zájemci a původní objednávku zrušit bez náhrady.